ZHENGZHOU SHENGHONG HEAVY INDUSTRY TECHNOLOGY CO., LTD. sales@gcfertilizergranulator.com 86--15286833220
Ürün Ayrıntıları
Place of Origin: Henan, China
Marka adı: SHENGHONG
Sertifika: ISO9001
Model Number: SH-
Ödeme ve Nakliye Şartları
Minimum Order Quantity: 1
Fiyat: pazarlık edilebilir
Packaging Details: Customer demand, usually in container
Delivery Time: 15 days
Ödeme koşulları: L/c, t/t,
Supply Ability: 80 sets per month
Makine tipi: |
Granülatör,Organik Gübre Granülatörü |
Bitmiş Granüllerin Nem İçeriği: |
≤% 15 |
İşlenmemiş içerikler: |
Organik Maddeler, Tarımsal Atıklar, Hayvan Gübresi |
Satış Sonrası Hizmet: |
Yurtdışındaki Makinelere Hizmet Verebilecek Mühendisler |
granül şekli: |
Küresel |
Ürün Tipi: |
Gübre, Granülatör |
Gerilim: |
380V, 50Hz |
Renk: |
Sarı, beyaz, gri |
Makine tipi: |
Granülatör,Organik Gübre Granülatörü |
Bitmiş Granüllerin Nem İçeriği: |
≤% 15 |
İşlenmemiş içerikler: |
Organik Maddeler, Tarımsal Atıklar, Hayvan Gübresi |
Satış Sonrası Hizmet: |
Yurtdışındaki Makinelere Hizmet Verebilecek Mühendisler |
granül şekli: |
Küresel |
Ürün Tipi: |
Gübre, Granülatör |
Gerilim: |
380V, 50Hz |
Renk: |
Sarı, beyaz, gri |
Vibratory Screening Equipment yüksek kaliteli organik gübre üretimi için tasarlanmış yüksek verimli ve dayanıklı bir makine.Bu ekipman organik malzemeler de dahil olmak üzere çeşitli hammaddeler kullanır., inorganik malzemeler ve bileşik gübre.
Güçlü bir motor ve hassas titreşim ekranları ile donatılmış bu makine, verimli bir malzeme ayrımı sağlar ve pürüzsüz,Tekdüze parçacık şekilleri.
| Parametreler | Değer |
|---|---|
| Hammaddeler | Organik malzemeler, Inorganik malzemeler, bileşik gübre |
| Makine malzemesi | Karbon çelik |
| Ürün Türü | Organik gübre yapma makinesi |
| Malzeme Nem | % 2 - % 4 |
| Pellet Boyutu | 2-10mm |
| Kapasite | Saatte 1-10 ton |
| Ağırlık | 500-2000 kg |
| Temel Özellikler | Kırma ve şekillendirme makinesi |
| Ayrıntılar | Spesifikasyon |
|---|---|
| Marka Adı | Shenghong Ağır Sanayi |
| Model Numarası | SH-1.2*4m |
| Doğum yeri | Henan, Çin |
| Sertifikasyon | S9001 |
| Asgari Sipariş miktarı | 1 |
Shenghong Heavy Industry, titreşimli tarama ekipmanları için özelleştirilmiş hizmetler sunar. Uzman ekibimiz müşterilerle yakın çalışarak:
Kişiselleştirme seçenekleri arasında kapasite seçimi (1-10 ton / saat) ve malzeme nem özellikleri (2% -4%).
Ekipmanlarımız güvenli teslimatı sağlamak için kabarcık sargı, köpük ve sağlam karton kutular dahil olmak üzere dayanıklı malzemelerle dikkatlice paketlenmiştir.Güvenilir nakliye ortaklarımızla çalışıyoruz ve tüm siparişler için izleme numaraları sağlıyoruz..
Uluslararası siparişler tüm gümrük uyumluluğu işlemlerini içerir. Teslimat sonrası, lütfen ekipmanları derhal kontrol edin ve nakliye ile ilgili herhangi bir sorun için müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.