ZHENGZHOU SHENGHONG HEAVY INDUSTRY TECHNOLOGY CO., LTD. sales@gcfertilizergranulator.com 86--15286833220
Ürün Ayrıntıları
Place of Origin: Henan, China
Marka adı: Shenghong Heavy Industry
Sertifika: S9001
Model Number: SH-1.2*4m
Ödeme ve Nakliye Şartları
Minimum Order Quantity: 1
Fiyat: pazarlık edilebilir
Ambalaj bilgileri: Müşteri talebi, genellikle konteyner içinde
Teslim süresi: 15 iş günü
Ödeme koşulları: L/C,D/A,D/P,T/T
Yetenek temini: ayda 30 adet
Malzeme: |
Paslanmaz çelik |
malzeme nemi: |
%2 - %4 |
Özellik: |
Farklı Parçacık Boyutlarını ve Tozları Eleyin |
ağırlık: |
500-2000KG |
Özellikler: |
1.2*4m |
İşlenmemiş içerikler: |
Organik Malzemeler, İnorganik Malzemeler, Kompoze Gübre |
Peletler: |
Daimter 2-8 mm |
Pelet boyutu: |
2-10mm |
Malzeme: |
Paslanmaz çelik |
malzeme nemi: |
%2 - %4 |
Özellik: |
Farklı Parçacık Boyutlarını ve Tozları Eleyin |
ağırlık: |
500-2000KG |
Özellikler: |
1.2*4m |
İşlenmemiş içerikler: |
Organik Malzemeler, İnorganik Malzemeler, Kompoze Gübre |
Peletler: |
Daimter 2-8 mm |
Pelet boyutu: |
2-10mm |
Bu yüksek kaliteli titreşimli tarama cihazı organik gübre üretim sürecinizi geliştirmek için tasarlanmıştır.Bu makine verimli taramayı sağlar., parçacık şekillendirme ve eşit, yüksek kaliteli gübre üretimi için cilalama.
| Parametreler | Değer |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Pellets | Diametri 2-8 mm |
| Pellet Boyutu | 2-10mm |
| Malzeme Nem | % 2 - % 4 |
| Makine malzemesi | Karbon çelik |
| Kapasite | Saatte 1-10 ton |
| Ürün Türü | Organik gübre yapma makinesi |
| Ağırlık | 500-2000 kg |
| Özellik | Farklı Parçacık Boyutları ve Tozları Sivil |
| Çiğ madde | Hayvan Atıkları |
Shenghong Ağır Sanayi'nden titreşimli tarama ekipmanı (Model: SH-1.2 * 4m), hassas parçacık şekillendirme, cilalama ve sınıflandırma için çok sayıda endüstride yaygın olarak kullanılır.Uygulamalar arasında plastik pelet bitirme vardır, kimyasal toz ayrımı, gıda tahıllarının cilalanması, ahşap peletlerinin şekillendirilmesi ve gübre ve minerallerin genel titreşimli taraması.
Shenghong Heavy Industry, özel üretim gereksinimlerini karşılamak için kapsamlı özelleştirme hizmetleri sunar:
Ekipmanlar, nakliye sırasında korunmak için köpükle kaplanmış sağlam ahşap kasalara güvenli bir şekilde paketlenir.Dünya çapında hava yoluyla gönderim seçenekleri, deniz ve kara taşımacılığı.