ZHENGZHOU SHENGHONG HEAVY INDUSTRY TECHNOLOGY CO., LTD. sales@gcfertilizergranulator.com 86--15286833220
Ürün Ayrıntıları
Place of Origin: Henan, China
Marka adı: Shenghong Heavy Industry
Sertifika: S9001
Model Number: SH-1.2*4m
Ödeme ve Nakliye Şartları
Minimum Order Quantity: 1
Fiyat: pazarlık edilebilir
Ambalaj bilgileri: Müşteri talebi, genellikle konteyner içinde
Teslim süresi: 15 iş günü
Ödeme koşulları: L/C,D/A,D/P,T/T
Yetenek temini: ayda 30 adet
Kapasite: |
Saatte 1-10 ton |
Anahtar kelimeler: |
Sınıflandırma ve Tarama |
Pelet boyutu: |
2-10mm |
Peletler: |
Daimter 2-8 mm |
malzeme nemi: |
%2 - %4 |
İşlenmemiş içerikler: |
Organik Malzemeler, İnorganik Malzemeler, Kompoze Gübre |
Malzeme: |
Paslanmaz çelik |
Özellikler: |
1.2*4m |
Kapasite: |
Saatte 1-10 ton |
Anahtar kelimeler: |
Sınıflandırma ve Tarama |
Pelet boyutu: |
2-10mm |
Peletler: |
Daimter 2-8 mm |
malzeme nemi: |
%2 - %4 |
İşlenmemiş içerikler: |
Organik Malzemeler, İnorganik Malzemeler, Kompoze Gübre |
Malzeme: |
Paslanmaz çelik |
Özellikler: |
1.2*4m |
Titreşimli Eleme Ekipmanı, farklı partikül boyutlarını ve tozları elemek için tasarlanmış yüksek verimli bir makinedir. Gelişmiş teknolojisi ve üstün performansı ile tarım, kimya ve ilaç gibi sektörlerde vazgeçilmez hale gelmiştir.
| Parametre | Değer |
|---|---|
| Ürün Adı | Titreşimli Eleme Ekipmanı |
| Hammadde | Hayvan Atığı |
| Ürün Tipi | Organik Gübre Üretim Makinesi |
| Özellikler | 1.2×4m |
| Peletler | Çap 2-8mm |
| Ağırlık | 500-2000kg |
| Makine Malzemesi | Karbon Çelik |
| Malzeme Seçenekleri | Paslanmaz Çelik |
Bu çok yönlü ekipman, hassas eleme ve partikül şekillendirme yetenekleriyle birden fazla sektöre hizmet vermektedir:
Shenghong Ağır Sanayi, özel üretim gereksinimlerinizi karşılamak için kapsamlı özelleştirme sunmaktadır: