ZHENGZHOU SHENGHONG HEAVY INDUSTRY TECHNOLOGY CO., LTD. sales@gcfertilizergranulator.com 86--15286833220
Ürün Ayrıntıları
Place of Origin: Henan, China
Marka adı: Shenghong Heavy Industry
Sertifika: S9001
Model Number: SH-1.2*4m
Ödeme ve Nakliye Şartları
Minimum Order Quantity: 1
Fiyat: can be negotiated
Ambalaj bilgileri: Müşteri talebi, genellikle konteyner içinde
Teslim süresi: 10-15 iş günü
Ödeme koşulları: L/C,D/A,D/P,T/T
Yetenek temini: ayda 30 adet
Peletler: |
Daimter 2-8 mm |
İşlenmemiş içerikler: |
Organik Malzemeler, İnorganik Malzemeler, Kompoze Gübre |
Pelet boyutu: |
2-10mm |
Makine Malzemesi: |
Karbon Çelik |
malzeme nemi: |
%2 - %4 |
hammadde: |
Hayvan Atıkları |
Ürün Tipi: |
Organik gübre Yapma Makinesi |
Anahtar kelimeler: |
Sınıflandırma ve Tarama |
Peletler: |
Daimter 2-8 mm |
İşlenmemiş içerikler: |
Organik Malzemeler, İnorganik Malzemeler, Kompoze Gübre |
Pelet boyutu: |
2-10mm |
Makine Malzemesi: |
Karbon Çelik |
malzeme nemi: |
%2 - %4 |
hammadde: |
Hayvan Atıkları |
Ürün Tipi: |
Organik gübre Yapma Makinesi |
Anahtar kelimeler: |
Sınıflandırma ve Tarama |
Vibratory Screening Equipment hayvan atıklarının işlenmesi için tasarlanmış dayanıklı bir parçacık şekillendirme makinesi.Bu ekipman % 2 ila % 4 nem içeriği olan malzemeleri işliyor ve 2-10 mm arasında değişen pelet boyutlarını işliyor..
| Ürün Adı | Titreyici tarama ekipmanları |
|---|---|
| Pellet Boyutu | 2-10mm |
| Malzeme Nem | % 2 - % 4 |
| Kapasite | Saatte 1-10 ton |
| Makine malzemesi | Karbon çelik |
| Ağırlık | 500-2000 kg |
| Özellikler | 1.2*4m |
| Çiğ madde | Hayvan Atıkları |
Shenghong Heavy Industry'in titreşimli tarama ekipmanları organik gübre üretim hatları için yüksek verimlilikli, enerji tasarruflu bir çözümdür.
This versatile equipment can be customized to meet specific production requirements and integrated with other machinery such as crushing and shaping machines to create complete organic fertilizer production lines.
Uluslararası siparişler için güvenilir nakliye şirketleriyle çalışıyoruz ve çeşitli iç nakliye seçenekleri sunuyoruz..